3.5 C
Tirana
Monday, January 30, 2023
Reklame

Kronike

Reklame

Statistika COVID

Albania
1,618
Total active cases
Updated on January 30, 2023 6:01 pm

Politika

Analizë

Abonohu per lajmet e fundit

Regjistrohuni për të marrë lajmet e fundit nga Frekuenca.com

Rrjetet Sociale

Rajoni

Aktualitet
TË FUNDIT

Nis mbledhja e Këshillit të Sigurimit Kombëtar, Begaj:Viti që lamë pas, i vështirë për sigurinë kombëtare

Ka nisur mbledhja e Këshillit të Sigurimit Kombëtar. Ky takim do të analizojë gjendjen e sigurisë kombëtare dhe prioritetet për 2023, ndërsa pjesëmarrës janë...

21 janari, Manja: Kallëzim për Berishën, Bashën e ish-komandantin e gardës

Në një dalje për mediat, ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka njoftuar se PS dorëzon sot në SPAK kallëzimin penal ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha...

Manja: 21 Janari, vrasje shtetërore. Sot dorëzojmë kallëzimin

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, ka dalë në një konferencë për mediat ku është ndalur te audiopërgjimi i publikuar së fundmi për 21 Janarin. Manja...

Dhunoi gruan dhe djalin adoleshent, arrestohet 63-vjeçari në Durrës

Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve të DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin M. R., 31 vjeç, banues në Durrës, si...

Deputeti i PD shkresë Autoritetit të Dosjeve, kërkon dokumentet e ish Sigurimit të Shtetit për ligjvënësit në Kuvend nga viti ’91 e deri më...

Deputeti i Partisë Demokratike Kreshnik Çollaku i ka dërguar një shkresë Kuvendit të Shqipërisë ku kërkon dokumentet e ish Sigurimit të Shtetit për deputetët...

Sport

- Advertisement -spot_img

Kulture

Lajme nga Bota

Video Galeri

Kuriozitete

Lifestyle
TË FUNDIT

Gatuhet pica më e madhe në botë, do të ushqejë të pastrehët

Italianët mund të kenë rekordin për picën më të mirë, por me siguri jo më atë për picën më të madhe. Kompania amerikane Pizza Hut ka vendosur një rekord Guinness...

Teknologji

‘Twitter’ merr vendimin: Abonimi në ‘Twitter Blue’ për Android do të jetë 11 dollarë në muaj

Twitter Inc tha të mërkurën se do ta bënte abonimin në Twitter Blue për Android me 11 dollarë në muaj – njësoj si për...

Logoja e Twitter shitet për 100 mijë dollarë në ankand

Një ankand për qindra artikuj në selinë qendrore të Twitter në San Francisko, ka përfunduar, ku statuja e logos së famshme të ‘shpendit’ të...

Twitter në krizë, mungesa e reklamave ul të ardhurat me 40%

Twitter ka pësuar një “rënie masive të të ardhurave” për shkak të reklamuesve që ndaluan shpenzimet në platformën e mediave sociale, tha të premten...

Shëndet

Reklamespot_img

Seriale